Soffbord med imitationsmåleri

Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri
Soffbord med imitationsmåleri

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SOFFBORD, ek, 1900-talets andra hälft, imitationmåleri av läder och trä, höjd ca 52, 130x75 cm

Brukslitage

659766

2019-07-04