Bronsskulptur föreställande smed

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1900-talets andra hälft, föreställande smed vid städ, osignerad, monterad på träsockel, höjd inkl. sockel ca 35 cm

659773

2019-07-04