Fredric Schiller

Fredric Schiller
Fredric Schiller
Fredric Schiller
Fredric Schiller
Fredric Schiller
Fredric Schiller
Fredric Schiller
Fredric Schiller
Fredric Schiller
Fredric Schiller

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FREDRIC SCHILLER, Historia om Trettio-åriga kriget, 1-4 samt Lefvernesbeskrifningar, andra upplagan 1824, hlfr band från 1800-talet

Uttorkat skinn, slitage, fläckar, mindre påskrift

659780

2019-07-06