Byrå 1900-tal

Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal
Byrå 1900-tal

Såld för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets början, jugend, bemålad, beslag i mässing, 4 lådor, höjd 85, 91x53 cm

Omarbetad

659788

2019-07-06