Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BOJAN, porslin, Kina, 1800-tal, ovoid form, dekor av prunusblom i underglasyrblått, botten med dubbla cirklar, höjd ca 20 cm
Botten borrad, slitage, locket med spricka
659792
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här