Porslin Kina

Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina
Porslin Kina

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, BURKAR MED LOCK, ASSIETT, 7 dlr., porslin, Kina, 1800-tal, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 9-16 cm

Nagg, sprickor, lagningar

659793

2019-07-06