Soffa Malmsten

Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten
Soffa Malmsten

Såld för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Ulfåsa", soffa, fanérad i teak, randig ylleklädsel, längd ca 204, sitthöjd 40 cm

Ytskador, klädsel med slitage

659803

2019-07-06