Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
MINIATYRTAVLA, mansporträtt, otydlligt signerad och daterad 1803 ?, infattad med guldmontage, baksidan med collage av av olika material, diameter ca 7 cm
Baksidan med lösa dekordelar
659813
2019-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här