Carl Birger Höög oljemålning

Carl Birger Höög oljemålning
Carl Birger Höög oljemålning
Carl Birger Höög oljemålning
Carl Birger Höög oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

CARL BIRGER HÖÖG (1899-1929): Mansporträtt, olja på duk, signerad Höög, ca 35,5x32 cm

Färgbortfall

659821

2019-07-06