Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
CARL BIRGER HÖÖG (1899-1929): Mansporträtt, olja på duk, signerad Höög, ca 35,5x32 cm
Färgbortfall
659821
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här