Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): (5) Landskap, signerade - Astri Bergman Taube, akvarell, ca 36x55 cm
659829
2019-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här