Öronlappsfåtölj samt fotpall Lammhults
Klubbat för:
3 800 SEK
2 500 SEK
ÖRONLAPPSFÅTÖLJ samt FOTPALL, 1900-talets andra hälft, klädsel i "Manhattan" av Josef Frank, sitthöjd ca 40 cm
Bruksslitage, slitage på textil, en fjäder i stoppningen sticker ut något under pallen
659837
2019-07-05