Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STOCKHOLM & SVENSKA NATIONALDRÄKTER, vy i fågelperspektiv, färglitografi, London (Vincent Brooks, Day & Son, för Percy F. Luck, Stockholm), ca 1880, mått ca
Några smärre lagningar
659849
2019-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här