Stockholmsvy med folkdräkter

Stockholmsvy med folkdräkter
Stockholmsvy med folkdräkter
Stockholmsvy med folkdräkter
Stockholmsvy med folkdräkter

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STOCKHOLM & SVENSKA NATIONALDRÄKTER, vy i fågelperspektiv, färglitografi, London (Vincent Brooks, Day & Son, för Percy F. Luck, Stockholm), ca 1880, mått ca

Några smärre lagningar

659849

2019-07-04