Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1930/40-tal, fanérat i betsat björk, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, 1 dörr med fackinredning, höjd ca 119, 155x47 cm

Bruksslitage, knoppen till en fack saknas

659852

2019-07-05