Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÅP, 1930/40-tal, fanérat i betsat björk, 3 dörrar med bakomliggande hyllplan, 1 dörr med fackinredning, höjd ca 119, 155x47 cm
Bruksslitage, knoppen till en fack saknas
659852
2019-07-05
Gör en kostnadsfri värdering här