Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1919, olja på duk, 34x41 cm

659870

2019-07-06