Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDGAR WALLIN (1892-1963): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1919, olja på duk, 34x41 cm
659870
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här