Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKAR, 3+1, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), oktagonal form, dekor av figurscen samt trädgård i underglasyrblått, diameter ca 22,5 cm
Nagg sprickor, lagningar
659873
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här