Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Barnporträtt, signerad och daterad Egard Wallin 1931, olja på duk, 27x33 cm

659876

2019-07-06