Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 200 SEK
TALLRIKAR, 2+1+1, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), famille rose, dekor i emaljfärger, järnoxid samt guld, diameter ca 23 cm
Nagg, sprickor, en tallrik med lagningar
659878
2019-07-10
Gör en kostnadsfri värdering här