Dessertskedar 1800-tal silver

Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver
Dessertskedar 1800-tal silver

Såld för:

1 800 SEK

Utropspris

1 800 SEK

DESSERTSKEDAR, 1 par+7 st, silver, modell svensk rund, paret stämplade Johan Malmstedt Göteborg 1822, längd ca 17-18,5 cm, vikt 322 g

Monogram

659880

2019-07-06