Ljusstakar silver Köpenhamn omkring 1800

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

6 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, omkring 1800, Köpenhamn, otydliga mästarstämplar, probör Frederik Fabritius (verksam Köpenhamn 1787-1823), höjd 23 cm, fyllda

Bucklor

659883

2019-07-06