Klubbat för:
Osåld
Utropspris
6 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, omkring 1800, Köpenhamn, otydliga mästarstämplar, probör Frederik Fabritius (verksam Köpenhamn 1787-1823), höjd 23 cm, fyllda
Bucklor
659883
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här