Ask med lock silver

Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver
Ask med lock silver

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

ASK med lock, silver, 1800-tal, troligen Hannover Tyskland, graverad dekor, höjd 2, 14x8 cm, vikt 215 g

Åldersrelaterat slitage

659884

2019-07-06