Cigarettask silver 900

Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900
Cigarettask silver 900

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

CIGARETTETUI, silver/900, dekor i niello, stämplad Ljubljana, Osmanska riket före 1923, spår av invändig förgyllning, höjd 1,5, 10x7 cm, vikt 123 g

Mindre bucklor, mindre emaljsläpp

659886

2019-07-06