Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Landskapsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1950, olja på pannå, 41x53 cm

659889

2019-07-06