Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Hamnmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1962, olja på duk, 38x46 cm

659901

2019-07-06