Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
EDGAR WALLIN (1892-1963): Hamnmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1962, olja på duk, 38x46 cm
659901
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här