Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Kustmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1937, olja på pannå, 39x52 cm

659902

2019-07-06