Skrivbord / matbord med lådor i sarg

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKRIVBORD, alternativt matbord, 1900-talets första hälft, fanerad med mahogny, klaffar på sidorna, fothylsor i mässing, tre låsbara lådor i sarg, höjd ca 76, 140x80 cm

Bruksslitage, delvis blekt, smärre avslag, repor och vatten/värmeskada på skivan

659911

2019-07-05