Edgar Wallin

Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin
Edgar Wallin

Såld för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Porträtt, signerad och daterad Egard Wallin 1937, olja på duk, 81x65 cm

659912

2019-07-06