Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Landskapsmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1961, olja på duk, 47x56 cm

659914

2019-07-06