Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Bröderna Victor", signerad och numrerad Lars Hillersberg 15/100, färglitografi, ca 50x70 cm
Oramad, kantslitage/veck
659916
2019-07-04
Gör en kostnadsfri värdering här