Lars Hillersberg

Lars Hillersberg
Lars Hillersberg
Lars Hillersberg
Lars Hillersberg

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARS HILLERSBERG (1937-2004): "Bröderna Victor", signerad och numrerad Lars Hillersberg 15/100, färglitografi, ca 50x70 cm

Oramad, kantslitage/veck

659916

2019-07-04