Porslin KIna
2019-07-04
659919
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SKÅL samt STEKFAT, (2) Kina 1700/1800-tal, höjd 9 samt 40x31 cm, fatets längd 44,5 cm
Mindre nagg samt slitage