Barnsäng 1800-talets slut

Barnsäng 1800-talets slut
Barnsäng 1800-talets slut
Barnsäng 1800-talets slut
Barnsäng 1800-talets slut
Barnsäng 1800-talets slut
Barnsäng 1800-talets slut

Såld för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BARNSÄNG, furu, 1800-talets slut, bemålad i vitt, höjd ca 37, 100x56 cm

Slitage, förstärkningar, färgbortfall

659923

2019-07-06