Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BARNSÄNG, furu, 1800-talets slut, bemålad i vitt, höjd ca 37, 100x56 cm
Slitage, förstärkningar, färgbortfall
659923
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här