Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FAT, porslin, Kina, Qianlong (1736-1795), odekorerat med profilerad kant, diameter ca 37,5 cm
PROVENIENS: Tore Wretman
Slitage
659930
2019-09-29
Gör en kostnadsfri värdering här