Kandelabrar Louis Seizestil

Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil
Kandelabrar Louis Seizestil

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANDELABRAR, 1 par, gulmetall, 1900-talets andra hälft, Louis Seizestil, för fem ljus, med hänklar, på tassar, höjd ca 45 cm

Slitage, lagningar, bristningar

659951

2019-07-06