Fotogenlampa 1800-talets slut

Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut
Fotogenlampa 1800-talets slut

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FOTOGENLAMPA, patinerad zink, 1800-talets slut, nyrenässans, dekor i form av renässansman, glaskupa med meanderbård, total höjd inkl. brännarrör ca

Slitage

659966

2019-07-06