ZZ Top turnéaffich

ZZ Top turnéaffich
ZZ Top turnéaffich
ZZ Top turnéaffich
ZZ Top turnéaffich
ZZ Top turnéaffich
ZZ Top turnéaffich
ZZ Top turnéaffich
ZZ Top turnéaffich

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KEN FEATHERSTON, "ZZ Top Is a Comin´", litograferad planch för ZZ Top´s "Tres Hombres" turné 1973, signerad och daterad i trycket Ken Featherston -73, yttermått ca 59x44 cm

Oramad, gulnad i det nedre högra hörnet, mindre reva längs högra långsidan

659968

2019-07-05