Klubbat för:
4 200 SEK
Estimate
5 000 SEK
Description
BORDSLAMPA, 1950-tal, Temde, Österrike, fot i trä, lamparm och beslag i mässing, skärm i mjuk plast, höjd ca 43 cm
Condition
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
659974
Date:
2019-07-05
Our archive
Past auctions