Bordsur rokokostil

Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil
Bordsur rokokostil

Såld för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BORDSUR, bronserad zink, USA, 1900-talets början, rokokostil, uret märkt New York, höjd ca 28 cm, pendel medföljer

Slitage, urtavlan med skador

659975

2019-07-06