Tillbaka till katalog
Bordslampa Italien
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Beskrivning
BORDSLAMPA, 1950-tal, Italien, fot i marmor, lamparm i mässing, skärmar i lackerad metall, riktbar reflektorskärm, höjd ca 55 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
659981
Datum:
2019-07-05