Tillbaka till katalog

Bordslampa Italien

Bordslampa Italien
Bordslampa Italien
Bordslampa Italien
Bordslampa Italien
Bordslampa Italien
Bordslampa Italien
Bordslampa Italien
Bordslampa Italien
Bordslampa Italien
Bordslampa Italien

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

Beskrivning

BORDSLAMPA, 1950-tal, Italien, fot i marmor, lamparm i mässing, skärmar i lackerad metall, riktbar reflektorskärm, höjd ca 55 cm

Konditionsrapport

Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Auktionsnummer:

659981

Datum:

2019-07-05