Carl Hetz, Vid köksbordet

Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet
Carl Hetz, Vid köksbordet

Såld för:

15 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

CARL HETZ (Tyskland 1828-1899): Vid köksbordet, signerad och daterad C Hetz München 1883, olja på duk, 85x70 cm

PROVENIENS
Funnits i familjens ägo sedan 1951, vidare i arv till nuvarande ägare

659983

2019-09-29