Carl Hetz, Vid köksbordet
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
CARL HETZ (Tyskland 1828-1899): Vid köksbordet, signerad och daterad C Hetz München 1883, olja på duk, 85x70 cm
PROVENIENS
Funnits i familjens ägo sedan 1951, vidare i arv till nuvarande ägare
659983
2019-09-29