Skulptur gips

Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips
Skulptur gips

Såld för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, gips, 1900-talets första hälft, i form av yngling i kontrapost, patinerad, höjd ca 74 cm

Omfattande lagningar/skador

659985

2019-07-06