Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, gips, 1900-talets första hälft, i form av yngling i kontrapost, patinerad, höjd ca 74 cm
Omfattande lagningar/skador
659985
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här