Jonny Westling

Jonny Westling
Jonny Westling
Jonny Westling
Jonny Westling
Jonny Westling
Jonny Westling

Såld för:

Osåld

Utropspris

7 000 SEK

JONNY WESTLING (född 1973): "Tiny dancer" signerad och daterad på baksidan 2019, akryl på duk, ca 100x100 cm

659986

2019-08-14