Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Fiskeläger, signerad och daterad Egard Wallin 1947, olja på pannå, 47x59 cm

659987

2019-07-06