Sven Hellström oljemålning

Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning
Sven Hellström oljemålning

Klubbat för:

1 000 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SVEN HELLSTRÖM (1906-1997): "Mot Södermälarstrand, vår", signerad och daterad Sven Hellström 1969, olja på duk, ca 46x61 cm

Zustandsbeschreibung

659989

2019-07-05