Klubbat för:
1 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SVEN HELLSTRÖM (1906-1997): "Mot Södermälarstrand, vår", signerad och daterad Sven Hellström 1969, olja på duk, ca 46x61 cm
Zustandsbeschreibung
659989
2019-07-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner