Jonny Westling akrylmålning

Jonny Westling akrylmålning
Jonny Westling akrylmålning
Jonny Westling akrylmålning
Jonny Westling akrylmålning
Jonny Westling akrylmålning
Jonny Westling akrylmålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

JONNY WESTLING (född 1973): "In flight", signerad och daterad på baksidan 2018, akryl på duk, ca 70x50 cm

659990

2019-08-15