Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
EDGAR WALLIN (1892-1963): Skogsglänta, signerad och daterad Egard Wallin 1949, olja på pannå, 63x53 cm
659992
2019-07-06
Gör en kostnadsfri värdering här