Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Skogsglänta, signerad och daterad Egard Wallin 1949, olja på pannå, 63x53 cm

659992

2019-07-06