Eric Alsmark oljemålning

Eric Alsmark oljemålning
Eric Alsmark oljemålning
Eric Alsmark oljemålning
Eric Alsmark oljemålning
Eric Alsmark oljemålning
Eric Alsmark oljemålning

Såld för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ERIC ALSMARK (1911-1950): Landskapsmotiv, signerad och daterad Eric Alsmark 1944, olja duk, 43x54 cm

660001

2019-07-06