Åke Holm hänkelvas Tema keramik

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 500 SEK

ÅKE HOLM (1900-1980), hänkelvas, glaserat stengods, signerad Å Holm, 1940-tal, höjd ca 29 cm, diam ca 11 cm

glasyrmistor

660002

2019-07-28