Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 500 SEK
ÅKE HOLM (1900-1980), hänkelvas, glaserat stengods, signerad Å Holm, 1940-tal, höjd ca 29 cm, diam ca 11 cm
glasyrmistor
660002
2019-07-28
Gör en kostnadsfri värdering här