Edgar Wallin oljemålning

Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning
Edgar Wallin oljemålning

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EDGAR WALLIN (1892-1963): Kustmotiv, signerad och daterad Egard Wallin 1939, olja på pannå, 48x67 cm

660005

2019-07-06